BİZE ULAŞIN : 0555 555 55 55

Gelir Getirici Faliyetler Komitesi


Gelir Getirici Faliyetler Komitesi

Komite Başkanı : Cem İnam

Komite Üyeleri : Cenk Karace, Engin Ceylan, Ferit Kalkır, İbrahim Kaya, Mustafa Taşova , Özlen Çetinel

Hedef : Şirketimizin yapılanmasına bakıldığında en büyük potansiyelimizin ortaklarımızın olduğu görülmektedir. Tüm ortaklarımızın bir araya geldiğinde yaratacağı sosyo-ekonomik sinerji şirketimizin fayda yaratması gereken çok önemli bir kaynaktır. Bu nedenle şirketimiz bazı alanlarda çeşitli işbirlikleri içine girerek, özellikle hizmetler alanında, ortaklarımızın bazı hizmetleri en iyi şartlarda, güvenle almasına aracı olarak hem onların memnuniyetini sağlamayı, hem de bu karşılıklı işbirliklerinden elde edeceği gelirler ile şirketimize katma değer yaratmayı hedeflemiştir.

Çalışma Alanları :

Bu hedef bünyesi içinde iki öncelikli çalışma alanı belirledik. İlki Sigortacılık alanıdır. İşbirliği içine girdiğimiz ARKAS Sigorta A.Ş Türkiye’nin ilk 5 büyük sigorta şirketinden biri olmasının getirdiği güç ile siz ortaklarımıza ve yönlendireceğiniz dostlarınıza, her branşta ( KASKO, TRAFİK, KONUT,DASK, SEYAHAT SAĞLIK, FERDİ KAZA, EĞİTİM, HAYAT,SANAT ESERLERİ, ALACAK, MÜHENDİSLİK, ORTAK ALAN, SAĞLIK, NAKLİYAT - TASIYICI ve BES gibi) en iyi hizmeti, en iyi fiyata sunmaya hazırdırlar.

ARKAS SİGORTA tarafından sunulan hizmetlerden yararlanmak için aşağıda iletişim bilgileri verilen ARKAS SİGORTA ile kontak kurmanız yada şirketimizi arayarak sizlerle kontak kurmalarını istemeniz yeterlidir.

Şirketimize katma değer yaratması amacı ile içine gireceğimiz bir başka çalışma alanı da turizm faaliyetleri olacaktır. CESA Turizm ile yapacağımız işbirliği içinde UÇAK BİLETİ alımlarında internet üzerindeki fiyatların altında olacaklarını belirtmişlerdir. Ayrıca ; VİZE işlemlerinde ise şirket ortaklarımıza VİP hizmet sunulacak YURT İÇİ VE YURT DIŞI OTELLERDE en iyi fiyat garantisi sağlanacaktır. YURT DIŞI TURLAR’da ise özel, VİP turlar organize edilebilecek, KONGRE, SEMPOZYUM, SEMİNER, FUAR, ÖZEL GECE gibi organizasyonlarda şirketlerimizin yaratacağı güç ve sinerjiden faydalanarak en iyi hizmet , en makul bedellerle sizlere sunulacaktır.

Siz Değerli Ortaklarımızın, CESA Turizm üzerinden alacakları hizmetlerde 7 gün 24 saat iletişime açık, azami müşteri memnuniyeti sağlanacağı gibi, verilen hizmetlerden elde edilen kazançların bir bölümü şirketimize gelir olarak aktarılacaktır. Bu hizmet alanında da, yine Sizlerden tek ricamız aşağıda iletişim bilgileri verilen CESA TURİZM ile kontak kurmanız yada şirketimizi arayarak sizlerle kontak kurmalarını istemenizdir.

Yapacağınız görüşme ile nitelik ve nicelik olarak en iyi hizmetin en makul fiyatlarla sizlere ulaşacağınızı göreceksiniz.

Bu dönemde çalışmaya başlayacağımız bir başka gelir getirici faaliyetimiz ise Şirketimiz ortaklarının ya da yönlendirdikleri kullanıcıların “TAŞIT TANIMA SİSTEMİ” ile gerçekleştireceği AKARYAKIT ALIMLARINDA, şirketlerimizin kendi özel anlaşmaları içinde aldıkları faydalar dışında, elde edilen satışlardan belli bir oranda şirketimize katma değer sağlanmasıdır. Bu hususta ilk olarak YALÇINKAYALAR PETROL ( Ülke genelindeki tüm PO istasyonlarını kapsamaktadır) ile bir işbirliği içine girdik. Bu hususta iletişim bilgileri de aşağıda verilmiştir. Bu alanda başka firmalardan da teklifler gelmeye devam etmektedir.

Her alanda ortaklarımızın talep ve faydalarına göre hareket etme prensibi içinde çalışmalarımız devam edecektir.

Yöntem :

Web sayfamızın ana sayfasında yer alan “Hakkımızda” bölümü muhteviyatı içinde olan “Proje Değerlendirme Süreci” izlenerek her gayrimenkul için objektij ve gerçekçi değerlendirmeler yapılarak, doğru yatırım kararlarının alınması hususunda Yönetim Kurulu gündemine alınır.