BİZE ULAŞIN : 0555 555 55 55

Hakkımızda

...
...

 

BAZEN SEVMEK YETMEZ

Bizler İş İnsanları olarak sık, sık bir araya gelerek, Karşıyaka’mıza, İzmir’imize, Ülkemize duyduğumuz sevgiden konuşur; ekonomiden, sanata ; spor dan politikaya; kentsel yapılanmadan, teknolojiye pek çok alanda günün durum değerlendirmesini yapar, gelecekte neler olması gerektiğini tartışır, çözüm yolları üzerinde kafa yorardık.

İzmir’imizin Türkiye’nin üçüncü büyük kenti olmasına rağmen bazı alanlarda bu sırayı da koruyamadığını görür üzülür, bazen de sahip olduğumuz potansiyeli görür, neden yeterince değerlendiremediğimize hayıflanırdık.

Çoğu zaman karşımıza İzmir’de fikirlerimizi, bilgi ve tecrübelerimizi, vizyon ve misyonlarımızı ve en önemlisi finansal güçlerimizi bir araya getiremediğimiz için bazı kentlerle mücadele de, bazı projelerde geride kaldığımızı tespit ettiğimiz de ise ortaya çıkan tek bir sonuç vardı. O da:

BU KENTİ SEVMEK YETMİYORDU. GEREKTİĞİ YERDE BU SEVGİ İLE ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYMALI, BİRİMİZİN ELİ YETMİYORSA , ELLERİMİZİ BİRLEŞTİRİP, ORTAK GÜCÜMÜZÜ YARATMALIYDIK.

Bu tespit ne zaman ki yüreğimizde yer etti, bir de gördük ki bizim gibi düşünen yüzlerce dostumuz varmış.

Bu sinerjinin heba edilmeden, muhakkak bir iş yapma gücüne dönüştürülmesi gerektiği kararı ile bir yapılanma kurmaya karar verdik.

Şirketimiz “İzmir’imizin Düşman İşgalinden Kurtuluş Günü” olan 09.Eylül’de tam 335 ortak ile kuruldu. Şirketi kurduğumuz an bile telefonlarımız susmadı, çünkü kuruluşa yetişemeyen yüzlerce dostumuz vardı.

Kurulan bu şirketin adı kısa sürede İzmir sınırlarını aşmış, Türkiye’mizin bir çok yerinde konuşulur olmuştu.

Bugün, tüm ortaklarımız ile birlikte, İcra Kurulumuzda, Çalışma Komitelerimizde görev yapan arkadaşlarımız ile

BİRLİKTE ÇOK GÜÇLÜYÜZ

Bu gücün şirketimizi beklentilerin çok ötesine taşıyacağı inancı içinde, şirketin kuruluşu ve sonrasında bize güvenlerini gösteren herkese sonsuz teşekkür borçluyuz.

Bu şirket, bize verilen emanettir.

Bu emanet layık olduğu yere muhakkak ulaştırılacaktır.

İzmir Girişim Grubu Yönetim Kurulu


İZMİR GİRİŞİM GRUBU BİRLİKTE ÇOK GÜÇLÜYÜZ