BİZE ULAŞIN : 0555 555 55 55

Bilgi Bülteni 3


Bilgi Bülteni 3

Değerli Ortaklarımız ;

Şirketimizin çalışmaları hakkında kısa bilgi vermek istiyoruz;

    Şirketimizin Gelir Getirici Faliyetler olarak belirlediği Sigortacılık, Turizm ve Taşıt Tanıma Sistemleri ile akaryakıt satışı konularında ortaklarımıza ulaşarak, sistemin içine alma çalışmalarımız devam etmektedir. Bu hususlarda görüşmek isteyen ortaklarımızı, bu hizmetleri sunan şirketlerin yetkilileri ile buluşturuyoruz. Şu ana kadar ulaşılan ve anlaşılan ortak sayımız tatminkardır. Ancak bu sayının daha da artması mümkündür. Doğal olarak yıllardır çalıştıkları firmaları değiştirmek istemeyen yada süren anlaşmaları olan ortaklarımız ile de iletişimimiz devam edecektir. Bu konularda siz ortaklarımız ilgi ve desteği çok değerlidir.

    Gayrimenkul alımı hususunda ise Şirketimiz duyuldukça önümüze pek çok alternatif gelmektedir. Bu alternatifler içinde Kemalpaşa, Torbalı’dan tutun, Çeşme, Urla, Alaçatı gibi tatil yörelerine kadar giden geniş bir portföy önümüzdedir. Kent içinde ise hemen, hemen tüm ilçelerde yatırım alanları vardır. Yönetim Kurulu’muzda ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Komite’miz de bu sektörün duayenlerinden olmuş ortaklarımızın eli ile hemen, hemen her olanaktan, satıştan haberimiz oluyor. Ancak takdir edersiniz ki, şirketimizin yapacağı ilk yatırımın hem maddi anlamda hem de şirketimize katacağı itibar anlamında özel olmasına çok dikkat ediyoruz. Önümüze gelen her araziyi, arsayı hem imar ve yapılabilecek projeler bağlamında, hem de finansal anlamda çok dikkatli inceliyoruz. Bu konuda da ilgili sektörlerde yer alan ortaklarımızın profesyonel ve uzman kadrolarından yararlanıyoruz.

    Bu alanda bu denli titiz olmamızın nedeni şirketimiz ve ortaklarımız adına en doğru projeleri bulmaktır. Sizlerin de malumunuz üzere, kişinin kendi parasını değerlendirme süreci çok daha kısa olabilir ancak böylesine anonim bir finans kaynağını değerlendirmek üzerimize ciddi sorumluluk yüklemektedir. İnşallah, olabildiğince kısa sürede iyi bir proje ile sizlerin karşısına çıkacağız. Aralık ayı içinde de Siz Değerli Ortaklarımız ile bir araya gelmek üzere bir program yapılmasını da değerlendirmekteyiz.

    Şirketimiz kurulduğu günden bugüne İzmir’de hatta Türkiye’de hızla tanınmış, pek çok birlikte iş yapma düşünceleri bizlere beyan edilmiştir. Pek çok banka, finansal kuruluş şirketimiz ile iş yapma hususunda niyetlerini belirtmişlerdir.

Tüm Komitelerimiz ve Yönetim Kurulu’muz Sizlerin güvenine layık olacak biçimde çalışmaya devam etmektedir. Bilgilerinize arz ederiz.

Saygılarımızla

Hüseyin Doğan Genel Müdür İzmir Girişim Grubu Yatırım A.Ş