BİZE ULAŞIN : 0555 555 55 55

Bilgi Bülteni 2


Bilgi Bülteni 2

Değerli Ortaklarımız ;

İzmir Girişim Grubu olarak Şirketimiz İzmir’in düşman işgalinden kurtuluş günü olan 9 Eylül’de resmen hayata geçti. Böylesine çok ortaklı, böylesine güçlü bir şirketi kurarak sadece İzmir’e değil, ülkemize örnek olmanın gururunu hepiniz ile birlikte paylaşıyoruz.

İzmir ekonomisi için büyük hayallerimizi çatısı altında topladığımız şirketimiz hedeflenen alanlarda çalışmalarına başladı. Oluşturulan çalışma komiteleri vasıtası ile Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Halka Arz ve Kripto Varlıklar gibi özel çalışma alanları dışında, hem şirketimizin ek gelir elde etmesine ve hem de sizlerin şirketimizin aracılığı ile aldığınız bazı hizmetlerde en kaliteli hizmeti en iyi fiyatlarla almanızı da hedefledik.

Bu hedef bünyesi içinde iki öncelikli çalışma alanı belirledik. İlki Sigortacılık alanıdır. İşbirliği içine girdiğimiz ARKAS Sigorta A.Ş Türkiye’nin ilk 5 büyük sigorta şirketinden biri olmasının getirdiği güç ile siz ortaklarımıza ve yönlendireceğiniz dostlarınıza, her branşta ( KASKO, TRAFİK, KONUT,DASK, SEYAHAT SAĞLIK, FERDİ KAZA, EĞİTİM, HAYAT,SANAT ESERLERİ, ALACAK, MÜHENDİSLİK, ORTAK ALAN, SAĞLIK, NAKLİYAT - TASIYICI ve BES gibi) en iyi hizmeti, en iyi fiyata sunmaya hazırdırlar.

ARKAS SİGORTA tarafından sunulan hizmetlerden yararlanmak için aşağıda iletişim bilgileri verilen ARKAS SİGORTA ile kontak kurmanız yada şirketimizi arayarak sizlerle kontak kurmalarını istemeniz yeterlidir.

Şirketimize katma değer yaratması amacı ile içine gireceğimiz bir başka çalışma alanı da turizm faaliyetleri olacaktır. CESA Turizm ile yapacağımız işbirliği içinde UÇAK BİLETİ alımlarında internet üzerindeki fiyatların altında olacaklarını belirtmişlerdir. Ayrıca ; VİZE işlemlerinde ise şirket ortaklarımıza VİP hizmet sunulacak YURT İÇİ VE YURT DIŞI OTELLERDE en iyi fiyat garantisi sağlanacaktır. YURT DIŞI TURLAR’da ise özel, VİP turlar organize edilebilecek, KONGRE, SEMPOZYUM, SEMİNER, FUAR, ÖZEL GECE gibi organizasyonlarda şirketlerimizin yaratacağı güç ve sinerjiden faydalanarak en iyi hizmet , en makul bedellerle sizlere sunulacaktır.

Siz Değerli Ortaklarımızın, CESA Turizm üzerinden alacakları hizmetlerde 7 gün 24 saat iletişime açık, azami müşteri memnuniyeti sağlanacağı gibi, verilen hizmetlerden elde edilen kazançların bir bölümü şirketimize gelir olarak aktarılacaktır. Bu hizmet alanında da, yine Sizlerden tek ricamız aşağıda iletişim bilgileri verilen CESA TURİZM ile kontak kurmanız yada şirketimizi arayarak sizlerle kontak kurmalarını istemenizdir. Yapacağınız görüşme ile nitelik ve nicelik olarak en iyi hizmetin en makul fiyatlarla sizlere ulaşacağınızı göreceksiniz.

Bu dönemde çalışmaya başlayacağımız bir başka gelir getirici faaliyetimiz ise Şirketimiz ortaklarının ya da yönlendirdikleri kullanıcıların “TAŞIT TANIMA SİSTEMİ” ile gerçekleştireceği AKARYAKIT ALIMLARINDA, şirketlerimizin kendi özel anlaşmaları içinde aldıkları faydalar dışında, elde edilen satışlardan belli bir oranda şirketimize katma değer sağlanmasıdır. Bu hususta ilk olarak YALÇINKAYALAR PETROL ( Ülke genelindeki tüm PO istasyonlarını kapsamaktadır) ile bir işbirliği içine girdik. Bu hususta iletişim bilgileri de aşağıda verilmiştir. Bu alanda başka firmalardan da teklifler gelmeye devam etmektedir.

Her alanda ortaklarımızın talep ve faydalarına göre hareket etme prensibi içinde çalışmalarımız devam edecektir.

Bu örnek şirketi sizlerle kurduk, yine sizlerle büyüteceğiz. Hem hep birlikte en iyi hizmetleri alacağız, hem de birlikte kazanacağız. Ancak bunlar için Sizlerin samimi ilgisi ve desteği çok değerlidir.

Şirketimizin kuruluşunda gösterdiğiniz ilginin aynı seviyede, hatta fazlasıyla bu alanlarda da devam edeceği inancı içinde saygılarımızı sunarız.

Cem İNAM - Gelir Getirici Faliyetler Komitesi Başkanı                       Cenk KARACE - Yönetim Kurulu Başkanı

 

HİZMETLER İLE İLGİLİ GÖRÜŞMEK ÜZERE İLETİŞİM BİLGİLERİ

 

Sigortacılık Hizmetleri İçin İletişim Bilgileri

Özlen Çetinel

ARKAS Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş Genel Müdür

Tel : (0232) 477 77 88 / 1214

Gsm: (0530) 469 04 30

Faks: (0232) 464 81 01

e-posta: ozlen.cetinel@arkassigorta.com.tr    -  www.arkassigorta.com.tr

Arkas Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. Bir Arkas Holding Kuruluşudur

Turizm Hizmetleri İçin İletişim Bilgileri

Engin Ceylan CESA Turizm Ltd Şti. Genel Müdür

Tel : (0232) 700 27 10

Gsm: Engin Ceylan (0535) 727 96 85- Esra Yaşa (0530) 011 87 68

e-posta: enginceylan@cesatur.com esrayasa@cesatur.com yeldaozdemir@cesatur.com - info@cesatur.com

TTS ile Akaryakıt Alımları İçin İletişim Bilgileri

Kamil Emrah Beyaz YALÇINKAYALAR PETROL Ür.Paz.DağSan.Tic.Ltd.Şti. Filo Satışları Müdürü

Tel : 444 4 707 – 0850 477 36 36

Gsm : (0530) 321 60 08

e-posta : kamilbeyaz@yalcinkayalarpetrol.com

 

Herhangi şirket ile iletişim problemi yaşamanız halinde lütfen bize bildiriniz. (0530) 234 2622 Huseyin.dogan@izmirgirisim.com.tr